wtorek, 19 kwietnia 2016

Inwestuj w nieruchomości!

Zakup mieszkania na wynajem to coraz popularniejsza forma ulokowania kapitału. Wielu klientów obawia się jednak kłopotliwych najemców i zbyt dużej ilości formalności. Odpowiedzią na te obawy jest inwestycja na Strzeleckiej oraz Poznańskie Centrum Zarządzania Najmem. 

LOKALIZACJA JEST NAJWAŻNIEJSZA!

Decydując się na ofertę inwestycji Strzelecka, można być pewnym, że zakupiony przez nas lokal przyciągnie uwagę potencjalnych lokatorów. Jedną z największych zalet tej propozycji jest lokalizacja. Strzelecka znajduje się w samym sercu Poznania, w pobliżu najważniejszych miejsc w mieście (m.in. Stary Rynek i Stary Browar), zapewniając jednocześnie ciszę i spokój niespotykaną w centrum. 

ZYSKUJESZ WIĘCEJ!

Jednak wybierając tę inwestycję dostajesz coś jeszcze - gwarancję zysku z wynajmu! Jak to możliwe? Arkadia Broker  – sprzedawca nieruchomości Strzelecka - współpracuje z Poznańskim Centrum Zarządzania Najmem, firmą dynamicznie rozwijającą w sektorze najmu mieszkań, która za cel stawia sobie wygenerowanie jak największego zarobku dla klienta. 

Dzięki codziennej analizie rynku jest zawsze na bieżąco i proponuje najskuteczniejsze rozwiązania. Jednak najważniejsze jest to, że firma towarzyszy właścicielowi lokalu a każdym etapie procesu najmu, zaczynając od pozyskania wiarygodnego lokatora. Potencjalny najemca zostaje sprawdzony w Krajowym Rejestrze Długów, Krajowym Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych oraz w Rejestrze Najemców, co pozwala zminimalizować ryzyko. 

Po stronie firmy leży również przygotowanie profesjonalnej umowy i atrakcyjnej oferty najmu, a także realizacja sesji fotograficznej. Po znalezieniu mieszkańców Poznańskie Centrum Zarządzania Najmem zajmuje się monitorowaniem stanu technicznego "M", a w przypadku niewywiązania się lokatora z umowy windykuje należność z tytułu czynszu. 

Arkadia Broker i Poznańskie Centrum Zarządzania Najmem tworzą duet doskonały, zapewniając zysk z wynajmowania atrakcyjnego mieszkania w centrum Poznania, bez ryzyka i kłopotów z lokatorami!

8 komentarzy:

 1. Inwestycja w nieruchomości na pewno się zwróci o ile znajdzie się ktoś, kto ma smykałkę do zarządzania. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wynajem mieszkania zawsze był kłopotliwy, ponieważ prawo nie reguluje procesu w 100 procentach. Dzięki biurom nieruchomości, sprawa jest prostsza i lepiej kontrolowana :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama wynajmuję mieszkania przez biuro nieruchomości i jestem bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to bardzo dobry sposób na pomnażanie majątku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Strzelecka jest świetną lokalizacją :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kupno mieszkanie i współpraca z biurem nieruchomości to wspaniała perspektywa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Inwestycja w ziemie też się opłaca.

  OdpowiedzUsuń
 8. A podobno obecnie inwestowanie w mieszkania się nie opłaca...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...